system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Bielsko-Biała Piastowska 40A

Miejsce: Śląski Urząd Wojewódzki, Portiernia

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Portiernia Składa się z dwóch okienek obsługi, znacznik znajduje się nad lewym. Portiernia znajduje się w holu, przy klatce schodowej, przy przecięciu dwóch korytarzy. Stojąc na wprost znacznika, na godzinę 3 prowadzi korytarz w stronę wejścia od parkingu przy ul. Asnyka, zakończony salą narad. Idąc w tę stronę, w odległości 5 m od znacznika, na lewej ścianie znajduje się przejście do korytarza prowadzącego do toalet i biura obsługi cudzoziemców. 2 metry dalej znajduje się wejście do windy. Kilka metrów dalej zaczyna się hol przy wejściu od ul. Asnyka. Po prawej stronie holu znajdują się krzesła ze stolikami.

Stojąc na wprost znacznika, na godzinę 9 znajdują się drzwi, a za nimi korytarz do wejścia od ul. Mieszka I, oraz do Starostwa Powiatowego. Wyjśćie od ul. Mieszka I znajduje się w odległości kilkunastu metrów od portierni, na prawej ścianie. By dostać się do Starostwa Powiatowego, należy minąć wyjście od ul. Mieszka I i kierować się na wprost. Po drodze pokonać należy kilka stopni.

Aby dostać się do toalet, należy stojąc przodem do znacznika udać się w prawo, 5 m dalej skręcić w lewo w korytarz i przejść przez drzwi. Wejścia do toalet znajdują się na prawej ścianie, we wnęce korytarza. Pierwsze drzwi prowadzą do toalety męskiej, drugie do damskiej.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się tempem i brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Bielsko-Biała

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020